Oferty pracy

Firma Melete Sp. z  o.o. z siedzibą w Toruniu, jak przedstawiciel producenta Marma Polskie Folie Sp. z o.o. aktualnie poszukuje chętnych na stanowisko:

                                                                 Kierownik Regionu Sprzedaży

                                   (rejon działania to m.in. kujawsko-pomorskie ,wielkopolskie, pomorskie)

Jeśli sprawia Ci przyjemność osiąganie sukcesów, lubisz kontakt z ludźmi, masz dar przekonywania, znasz specyfikę rynku rolniczego i masz energię do działania - dołącz do naszego zespołu ekspertów sprzedaży !!!

  • Zadania:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i dbanie o pozytywne relacje z już istniejącymi klientami firmy;
  • realizowanie powierzonych celów sprzedażowych w średnim i długim terminie;
  • przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych oraz obsługa sprzedażowa klientów;
  • pozyskiwanie informacji o rynku i bieżące  raportowanie;
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i oferowanych produktów;
    • Wymagania:
  • wykształcenie sprzedażowe bądź rolnicze;
  • staż pracy w branży sprzedażowej bądź rolniczej nie mniej niż 2 lata;
  • umiejętności organizacyjne, negocjacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • gotowość do pracy w terenie w tym: dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • biegła znajomość zagadnień związanych z produkcją rolną, dobra znajomość rynku
  • prawo jazdy kat. B;
  • obsługa komputera w zakresie programów biurowych i mile widziana obsługa systemu Comarch Optima ERP
  • mile widziani kandydaci posiadający własne gospodarstwo rolne lub prowadzący własną działalność
    • Oferujemy:
  • pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • motywacyjny system wynagradzania;
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego;
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe;
  • dostęp do najnowszych i sprawdzonych technologii w rolnictwie związanych z pakowaniem
  • pracę w oparciu o własną działalność gospodarczą lub umowę o pracę;
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer telefon)

Oferty prosimy przesyłać na e: mail: marcin.lewandowski@melete.pl najpóźniej do 31.01.2020 r

Kontakt: Marcin Lewandowski  695 650 014